معرفی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره)

جشنواره فیلم روح الله

امام خمینی (ره) در شهریور 1367 هجری شمسی در پاسخ به نامه حجت الاسلام و المسلمین حاج سید احمد خمینی با پیشنهاد تاسیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) بر مبنای طرح تشکیلات و شرح وظایف ارائه شده به معظم له ، موافقت نمودند . طرح «تشکیلات و شرح وظایف مؤسسه» که توسط آقایان محمدعلی و حمید انصاری تدوین و کلیات آن مورد موافقت حضرت امام و یادگار ایشان و رؤسای سه قوه قرار گرفت. این مؤسسه شش سال با هدایت و نظارت یادگار امام، خدمات ارزنده‏ ای را ارائه نمود و پس از رحلت یادگار امام تاکنون با نظارت مستقیم حجت‏ الاسلام والمسلمین حاج سیدحسن خمینی فعالیت روبه توسعه خویش را در بخش‏ های مختلف مانند پژوهشی ، هنری ، فرهنگی و ارتباطات، انتشارات و بین‏ الملل ادامه داده است و علاوه بر سازمان مرکزی دارای دفاتر نمایندگی های وابسته و پژوهشکده امام خمینی(س) و انقلاب اسلامی نیز می باشد.

 جشنواره فیلم روح الله

جشنواره فیلم روح الله یکی از برنامه های موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی می باشد ، که پیش از این با نام آیینه و آفتاب در شش دوره برگزار گردید و با سیاست گذاری جدید موسسه بعد از شش سال مجددا راه اندازی و با نام جشنواره فیلم روح الله جان دوباره ای گرفته است .

جشنواره فیلم روح الله


 

تماس با ما

آدرس : تهران - خیابان شهید باهنر - خیابان یاسر - خیابان سوده - نبش کوچه شمیرا - پلاک 5 - طبقه 6 - دبیرخانه دائمی جشنواره فیلم روح الله

پست الکترونیک : info@masf.ir

 

تلفن : 02122290191

داخلی 204 دبیرخانه جشنواره فیلم روح الله