فراخوان

معاونت فرهنگی هنری و ارتباطات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) برگزار می نماید :

جشنواره فیلم های یک دقیقه ای روح الله

 

این جشنواره در دو بخش (اصلی) و (ویژه) برگزار می شود . بخش اصلی به مسابقه فیلم های 60 ثانیه ای در قالب «داستانی ، انیمیشن و نماهنگ» اختصاص دارد و بخش فیلم نامه نیز گنجانده شده است . در بخش ویژه نیز فیلم های 60 تا 180 ثانیه ای در قالب « داستانی ، انیمیشن و نماهنگ » با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

جهت مشارکت هرچه بیشتر شرکت کنندگان در این رویداد ، فضایی نیز فراهم شده تا علاقه مندان در بخشی مجزا طرح ، ایده و فیلم نامه با موضوع داستانی، انیمیشن و نماهنگ را جهت تولید در قالب فیلم های 60 تا 180 ثانیه ای ارسال نمایند. این آثار نیز در جشنواره با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

علت انتخاب قالب جدید فیلم های 60 تا 180 ثانیه ای، ایجاد زمینه مشارکت هرچه بیشتر علاقه‌مندان به فیلم‌سازی است. علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد می‌توانند آثار ساخته‌شده با دوربین‌های حرفه‌ای، نیمه‌حرفه‌ای و موبایل را در این جشنواره شرکت دهند.

این جشنواره جنبه حمایتی داشته و از اهداف اصلی آن حمایت از فیلمسازانی است که توانمندی آن ها تا کنون دیده نشده است و موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) جنبه های مادی و معنوی حمایت خود را پشتوانه فیلمسازان جوان قرار خواهد داد .

تماس با ما

آدرس : تهران - خیابان شهید باهنر - خیابان یاسر - خیابان سوده - نبش کوچه شمیرا - پلاک 5 - طبقه 6 - دبیرخانه دائمی جشنواره فیلم روح الله

پست الکترونیک : info@masf.ir

 

تلفن : 02122290191

داخلی 204 دبیرخانه جشنواره فیلم روح الله